Hajduk, Osijek, Domale i Zvezda idu dalje, Galatasaray eliminisan od vedskog Ostersundsa

Hajduk, Osijek, Domale i Zvezda idu dalje, Galatasaray eliminisan od vedskog Ostersundsa

Hajduk, Osijek, Domale i Zvezda idu dalje, Galatasaray eliminisan od vedskog Ostersundsa

Dom?

alejepobijedioValur3:2iosiguraoplasmandalje。

Tre?

ipogodakzadoma?

epostigaojebiv?

ibh。

reprezentativacSenijadIbri?

i?

Utimtrenucimarezultatjebio2:2pajepogodaknekada?

njegigra?

aHajdukabiopobjedonosni。

ZvezdajenaMarakani,nakongostuju?

ih1:1,savladalakazahstanskiIrtysh2:0golovimaDonaldaiSrni?

a。

BeogradskitimunarednojrundiigraprotivSparteizPraga。

MladostizPodgoricejepora?

enanasvomterenuodSturmasvisokih3:0。

PremdasuprijesedamdanaslaviliuAustriji1:0,oprostilisuseoddaljegtakmi?

enja。

GoricajeeliminisanaodPanioniosa,izgubilisunadoma?

emterenu3:2(ukupno5:2),aobagolazaSlovencesapostigaojeRifetKapi?

sajedanaestmetara。

Biv?

iprotivniciSarajevaLechPoznaniHaugesundigralisuuPoljskoj。

Norve?

anisuimaliprednostizprvogme?

aod3:2。

Ipak,Lechjeslavio2:0iosiguraou?

e?

eu3。

pretkoluEvropskelige。

MoldavskaZaria,kojajenedavnoeliminisalaBordotim,ispalajeodkiparskogApollona。

Nakonporazauprvomme?

uod3:0inasvomterenusuizgubili2:1。

KipraniunarednojrundiigrajuprotivAberdeena。

Rezultatiuzvratnihutakmica2。

pretkolaEvropskelige(boldiranimsuozna?

eneekipekojesuseplasiraleu3。

pretkolo):

DinamoMinsk–Rabotni?

ki3:0(ukupno4:1)

Lyngby–SlovanBratislava2:1(ukupno3:1)

HJK–Shkendija1:1(ukupno2:4)

MladaBoleslavShamrockRovers2:0(ukupno5:2)

SuduvaFKLiepaja0:1(ukupno2:1)

VPSBrondby2:1(ukupno2:3)

DinamoBrest–Altach0:3(ukupno1:4)

AEKLarnacaCorkCity1:0(ukupno2:0)

BneiYehudaTelAvivTren?

in2:0(ukupno3:1)

Brann–Ruzomberok0:2(ukupno1:2)

Midtjylland–Ferencvaro?

3:1(ukupno7:3)

Zaria–Apollon1:2(ukupno1:5)

Levski–Hajduk1:2(ukupno1:3)

OddsBallklubb–Vaduz1:0(ukupno2:0)

ZiraAstra0:0(ukupno1:3)

BotevPlovdivBeitarJerusalem4:0(ukupno5:1)

Fola–InterBaku4:1(ukupno4:2)

Utrecht–Valletta3:1(ukupno3:1)

Galatasaray–Ostersunds1:1(ukupno1:3)

Luzern–Osijek2:1(ukupno2:3)

LimassolProgresNiedercorn2:1(ukupno3:1)

Dom?

ale–Valur3:2(ukupno5:3)

LechPoznan–Haugesund2:0(ukupno4:3)

SkenderbeuKairatAlmaty2:0(ukupno3:1)

Crvenazvezda–Irtysh2:0(ukupno3:1)

JagielloniaBialystok–Gabala0:2(ukupno1:3)

MladostPodgorica–Sturm0:3(ukupno1:3)

Gorica–Panionios2:3(ukupno2:5)

VideotonKalju1:1(ukupno4:1)

KRReykjavikMaccabiTelAviv0:2(ukupno1:5)

Booking。


没有评论

Comments are Closed